Dezynfekcja (odkażanie)

Dezynfekcja – czyli inaczej odkażanie to działanie, którego celem jest zniszczenie wirusów, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Istnieje wiele metod za pomocą których można osiągnąć ten cel, jednakże tylko za sprawą dopasowania odpowiednich środków chemicznych, działanie to przynosi zamierzone efekty.

Dezynfekcja, odkażanie - Białystok

Metody dezynfekcji pomieszczeń

Ozonowanie – ozon jest najsilniejszym środkiem dezynfekującym. Skutecznie zwalcza organizmy jedno – i wielokomórkowe o niskiej specjalizacji komórek tj. bakterie, wirusy i grzyby. Już po godzinie od zakończenia pracy naszych techników, można cieszyć się świeżym, czystym i wolnym od zarazków pomieszczeniem
Zamgławianie ULV – zabieg polega na wytworzeniu mgły za pomocą specjalnego zamgławiacza. Metoda ta cieszy się wysoką skutecznością, ponieważ za sprawą rozpylenia, preparat dociera do trudno dostępnych miejsc.
Metoda opryskowa – polega na rozpyleniu roztworu preparatu bezpośrednio na dezynfekowane powierzchnie. Do wykonania zabiegu stosuje się opryskiwacze.

Dezynfekujemy:

Dezynfekcję przeprowadzamy na terenie Białegostoku i całego województwa podlaskiego. Gwarantujemy szybkie terminy zabiegu dezynfekcji.

– mieszkania prywatne
– przedszkola, żłobki, szkoły
– szpitale, kliniki, gabinety lekarskie, domy opieki
– hotele
– siłownie
– autobusy, autokary, taksówki, auta osobowe
– zakłady produkcyjne

Po wykonanym zabiegu dezynfekcji sporządzamy protokół z wykonanej usługi, który może być przedstawiony właściwym jednostkom kontrolującym

Jeśli w Twoim otoczeniu stwierdzono ognisko zapalne chorób zakaźnych lub jest podejrzenie występowania, a Ty nie chcesz się zarazić, już dziś zamów usługę!

dezynfast kontaktZamów usługę – 602 489 425

Powrót do strony głównej