Zwalczanie owadów biegających (pluskwy, gryzki, prusaki, karaluchy, pchły, mrówki faraona, rybiki i inne).

Zwalczanie owadów latających (muchy, komary, meszki, osy, szerszenie, mkliki i inne)

Chcesz zapewnić sobie i swoim domownikom bezpieczeństwo w mieszkaniu? Od jakiegoś czasu, jest ono zaburzone przez owady? A może Twoja firma zmaga się z tym problemem? Jeśli tak, nie zwlekaj! Dezynfast Białystok, to fachowcy, którzy staną na wysokości zadania.

Specjalizujemy się w zwalczaniu Pluskwy Domowej, która żywi się krwią organizmów ciepłokrwistych. Bardzo istotnym aspektem, jaki należy zauważyć podczas zmagania się z tym organizmem, jest fakt, że uaktywnia się on w godzinach nocnych, zazwyczaj między północą a trzecią nad ranem. W miejscach swojego przebywania, pluskwy, pozostawiają kał w postaci, charakterystycznych, niewielkich plam, które dla domowników, są bardzo trudne do późniejszego usunięcia. Niekiedy, zjawiskiem, alarmującym, powinny być również krople krwi na pościeli.

  • Zwalczanie prusaków

Prusaki – prowadzą nocny tryb życia, żywi się po zapadnięciu zmroku. Najczęstsze miejsca przebywania: mieszkania (szczególnie kuchnie i łazienki) magazyny szpitale, zakłady gastronomiczne, inne ogrzewane pomieszczenia.

  • Zwalczanie rybików

Nie należy pominąć również opcji, z której z powodzeniem korzysta już wiele klientów. Mowa o zwalczaniu Rybików. Szkodnik, charakteryzuje się bezskrzydłym, połyskliwym odwłokiem, a także długimi, jasnobrązowymi odnóżami. Zazwyczaj, stacjonują w łazience i uwielbiają ciepłe miejsca.

  • Zwalczanie gryzków

Gryzki zwane inaczej psotnikami lub wszami książkowymi to niewielkie owady o dużych czułkach i słabo rozwiniętych oczach. Posiadają gryzące narządy gębowe i skrzydła. Zwykle mają kolor żółty, ale bywają też osobniki brązowe czy białe. Mierzą one od 0,7 mm do 6 mm, ale te, które znajdujemy w naszych mieszkaniach zazwyczaj mają około 0,5 mm.

  • Zwalczanie moli

Mole, są jednym, z najbardziej popularnych szkodników, które zamieszkują nasze domy i mieszkania. Zazwyczaj, żywią się wszelkiego rodzaju nasiona oraz mąką. Niemniej jednak, ich przysmakiem są także tkaniny i futra. Najczęściej, są spotykany w szafach i komodach.

  • Zwalczanie much

W ofercie naszej firmy, znajdziecie również możliwość zwalczania much, które mogą okazać się natarczywe w szczególności w okresie letnim. Dzięki nam skutecznie pozbędziesz się much ze swego otoczenia.

  • Zwalczanie mrówek

Bardzo częstym zjawiskiem, jest również występowanie plagi mrówek w domach i mieszkaniach. Szkodniki te, potrafią stać się zmorą każdej osoby. Na szczęście mamy skuteczny sposób na trwałe pozbycie się mrówek z mieszkania.

  • Zwalczanie pcheł

Ponadto oferujemy także usuwanie pcheł – małych, uciążliwych i gryzących szkodników, których działalność, przeszkadza w szczególności zwierzętom futerkowym.

  • Zwalczanie gniazd os i szerszeni

Dezynfast, zajmuje się również zwalczaniem gniazd os i szerszeni

  • Zwalczanie komarów i kleszczy

Nawet letnie wieczory tracą na uroku, jeśli musimy zmagać się z brzęczącymi komarami. Owady te niosą też zagrożenie dla zdrowia ludzi, dlatego warto skorzystać z naszej usługi odkomarzania, by pozbyć się ich towarzystwa.


Kontakt – 602 489 425

Dezynfast – Dezynsekcja Białystok, Dezynfekcja Białystok, Deratyzacja Białystok, zwalczanie pluskwy domowej, odpluskwianie Białystok, odszczurzanie Białystok, odpluskwianie, odkomarzanie, odkomarzanie Białystok, jak wygląda pluskwa, jak zwalczyć pluskwy, likwidacja pluskwy Białystok, pluskwy Białystok, zwalczanie komarów, zwalczanie much, zwalczanie prusaków, zwalczanie karaluchów, zwalczanie moli, Podlaskie.