Sierpień 11, 2018

Ozonowanie

Ozonowanie Białystok
Warto zacząć od tego, że ozonowanie jest skuteczną i bezpieczną formą dezynfekcji bez użycia preparatów chemicznych. Firma Dezynfast stosuję profesjonalne i bardzo wydajne generatory ozonu, dzięki temu pozbywamy się wszelkiego rodzaju bakterii, roztoczy, alergenów, wirusów, zarodników grzybów i pleśni oraz skutecznie usuwamy wszystkie nieprzyjemne zapachy.

Ofertę kierujemy do:

  • Domy i mieszkania – Zabieg zapewni świeży i zdrowy dom.
  • Placówki służby zdrowia ( przychodnie, gabinety lekarskie, poczekalnie, gabinety zabiegowe, apteki, gabinety stomatologiczne i protetyczne)
  • Szkół i przedszkoli – Zabieg pozwoli pozbycie się bakterii, wirusów i alergenów, co pozwoli uchronić dzieci przed zachorowaniem, szczególnie w sezonie zachorowań.
  • Hotele – Świeżość pokoi hotelowych będzie dodatkowym atutem.
  • Gabinety kosmetyczne – Wszystkie narzędzia stosowane w tego typu usługach będą odkażone bez używania środków chemicznych.
  • Firm transportowych – Samochody które transportują jedzenie lub inne towary są narażone na różne zagrożenia, typu bakterie czy wirusy. Dodatkowo usuwa zapachy które wsiąkły w tapicerkę, dywaniki czy podsufitkę.
  • Inne miejsca – Jeśli ktoś potrzebuje zlikwidowania np bakterii, wirusów, czy nieprzyjemnych zapachów, powinien się zgłosić do nas, doradzimy i pomożemy.

Ważne informację dotyczące ozonowanie:

Ozon jest bezbarwnym gazem o charakterystycznym zapachu ( podobny do woni wyczuwalnej po burzy)
Jeśli dokucza Ci zapach spalenizny, tytoniu lub inny którego byś chciał się pozbyć, to ozonowanie jest właśnie tym czego potrzebujesz.
Skuteczne usuwanie bakterii, roztoczy, alergenów i wirusów.
Ozonowanie jest usługą bardzo skuteczną z tego względu że dociera w każde zakamarki, a nawet potrafi wnikać w tynki czy w tkaniny.
Usuwanie zapachu farby, lakieru lub benzyny.
Zabieg ozonowania odgrzybia klimatyzacje samochodową i układ wentylacji.
Zabieg ozonowania sterylizuje pomieszczenie pomieszczenie po chorobie domownika.
Po wykonaniu ozonowania wietrzyć pomieszczenie przez 20 min, w celu uzyskania bezpiecznego stężenia. W razie jakby nikt nie korzystał z pomieszczenia, nie ma konieczności wietrzenia, ozon sam ulegnie rozpadowi.